MERİDYEN PATENT, 2003 yılında kurulan fıkri ve sınai mülkiyet alanında hizmet veren bir resmi vekillik ve danışmanlık şirketidir.
 

MERİDYEN PATENT, fıkri ve sınai mülkiyet haklarının korunması aşamasında (Marka, Endüstriyel Tasarım, Patent ve Faydalı Model tescilleri), siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur.
 

MERİDYEN PATENT, bilim ve teknolojinin gelişmesine, buluşların özendirilmesine katkıda bulunarak, müşterilerimizin özel bilgilerinin, kayıtlarının gizliliğine önem vererek dürüstlük ve yetkinlikle hizmetlerini sürdürmektedir.
 

MERİDYEN PATENT, aynı zamanda geniş bilgisayar ağıyla donatılmış araştırma departmanı ile markaların, patentlerin, faydalı modellerin ve endüstriyel tasarımların Türkiye'de ve dünyanın herhangi bir ülkesinde tescilli olup olmadıklarını en süratli şekilde araştırarak elde ettiği bilgileri, çağdaş iletişim araçlarıyla müvekkillerinin bilgisine sunmaktadır.
 

MERİDYEN PATENT, bugün, günün şartlarına uygun olarak yenilenen teknik donanımı; geliştirilmiş marka, patent ve endüstriyel tasarım programları; sınai mülkiyet haklarının tesis edilebildiği her ülkede başvuru yapabilme kabiliyeti; haksız rekabet ve iltibasla mücadele anlayışı ve rasyonel fiyat politikası sayesinde Türkiye’nin önde gelen marka ve patent ofisleri arasındadır.
 

Mevzuata ve meslek ilkelerine bağlılık, gizlilik, dürüstlük, sürat, adilane davranış, güven ve dostluk ofisimizin genel ve vazgeçilmez prensiplerindendir. Aynı iş kolunda faaliyet gösteren firma taleplerini birbirine duyurarak pazarlıklı kazanç sağlamak, hak edilmeyen ücreti almak, yıllardır uyguladığımız çalışma anlayışımıza tamamen aykırıdır.
 

MERİDYEN PATENT olarak, Marka ve Patent vekillerimiz, Yurtiçi ve Yurtdışı marka uzmanlarımız, tasarım ve patent konusunda tecrübeli uzmanlarımız ve her geçen gün daha çok büyüyen , genç, dinamik, farklılık anlayışını benimseyen, hızlı ve etkin çözüm kabiliyetine sahip çalışanları ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.


 

Başa Dön